ГЕС “Ялі”, В’єтнам

Комплекс послуг з участі в будівництві ГЕС, включаючи поставку гідротехнічного, кранового та електротехнічного устаткування

1993 році ДПЗД “Укрінтеренерго” підписало контракт із Генеральним трестом електроенергетики Міністерства промисловості В’єтнаму на участь у будівництві на річці Сесан ГЕС “Ялі” установленою потужністю 720 МВт (4х180 МВт). Контракт, вартість якого склала  38,5 млн. доларів США, включав: проектні роботи та авторський нагляд за будівництвом об’єктів ГЕС, проектування та поставку обладнання, шефмонтаж поставленого устаткування. Роботи за контрактом завершено в 2001 році.

З 1995 р. по 1998 р. підприємство поставило на будівництво ГЕС “Ялі” високоякісне гідротехнічне устаткування виробництва ВАТ “Укргідромех” і ВАТ “Турбоатом”, кранове устаткування виробництва АТ “Новокраматорський машинобудівний завод” і ЗАТ “Запорізький завод важкого кранобудування”, силові трансформатори – ВАТ “Запоріжтрансформатор” та інше обладнання українських виробників.

Проектування об’єктів гідроелектростанції виконало ВАТ “Укргідропроект”, проектування гідротехнічного устаткування – ВАТ “СПКТБ “Запоріжгідросталь”.

У В’єтнамі ДПЗД “Укрінтеренерго” успішно виконало роботи зі спорудження на річці Бе ГЕС “Тхакмо” установленою потужністю 150 МВт (2?75 МВт).

Контракт на будівництво гідроелектростанції (1991-1996 р.р.) включав: проектування станції, авторський нагляд за будівництвом, поставку основного та допоміжного обладнання, його шефмонтаж і пусконалагоджувальні роботи. Загальна вартість виконаних робіт склала близько 37,5 млн. доларів США.