ГЕС “Кан Дон”, В’єтнам

Комплекс послуг із проектування напірно-станційного вузла та поставки гідромеханічного устаткування

У 1998-2004 роках ДПЗД “Укрінтеренерго” разом зі своїми партнерами, зокрема за участю компанії ВАТ “Укргідропроект”, виконало за контрактами з Генеральним трестом будівництва “Шонг Да” роботи з технічного проектування напірно-станційного вузла ГЕС “Кан Дон” (2х36 МВт), технічного і авторського нагляду за зведенням будівельної частини агрегатної зони будівлі гідроелектростанції, надання  послуг  головного інженера проекту.

У 2000 році ДПЗД “Укрінтеренерго” підписало контракт із Корпорацією “СОМА” (В’єтнам) на поставку гідромеханічного обладнання для ГЕС “Кан Дон”, згідно з яким у В’єтнам було поставлено крани виробництва ЗАТ “Запорізький завод важкого кранобудування” і гідротехнічне устаткування виробництва ВАТ “Укргідромех” (затвори та запасні частини до них).

У 2001 році було підписано ще один контракт із Корпорацією “СОМА” на послуги з авторського нагляду за монтажем і випробуванням поставленого обладнання. У серпні 2003 року всі роботи було успішно завершено і ГЕС “Кан Дон” здано в експлуатацію.