Стратегія

Стратегія підприємства розроблена у відповідності з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 24.12.2013р. №1002 «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження стратегічних планів розвитку державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави, та контролю за їх виконанням».

Стратегія ДПЗД «Укрінтеренерго» на 2018-2022 роки затверджена Міністром енергетики та вугільної промисловості України Насаликом І.С. у вересні 2017 року.

Місія ДПЗД «Укрінтеренерго» полягає у розвитку електроенергетичної галузі України, задоволенні потреб споживачів на ринку продукції, що ним виробляється, забезпеченні інтересів держави у сфері зовнішньоторговельного обміну, поглибленні розвитку економічних та науково-технічних зв’язків у галузі електроенергетики України з іноземними суб’єктами господарської діяльності, наданні практичної допомоги енергетичним організаціям в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Стратегічне бачення:

Укрінтеренерго – державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності, активний учасник на ринку постачання електричної енергії та енергоносіїв.

Основні стратегічні цілі на 5 років:

Збільшення частки підприємства на ринку експорту електроенергії

Постачання електроенергії на внутрішньому ринку при переході до нової моделі ринку електричної енергії України

Розвиток нового напрямку діяльності – постачання енергоносіїв