головна тест

Постачання електричної енергії споживачам

Про підприємство

Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» є державним унітарним комерційним підприємством, яке засноване на державній власності згідно з наказом Міністерства енергетики та електрифікації України від 15.01.1993 року №03 та належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Підприємство створювалось з метою ефективної реалізації експортного потенціалу енергетичного комплексу України.

З моменту свого створення підприємство постійно розширює сфери  діяльності. На сьогоднішній день підприємством напрацьована стійка база ділового партнерства і співробітництва на території України і за її межами.

Одними із пріоритетних напрямків діяльності підприємства є операції з експорту та імпорту електроенергії, надання послуг із забезпечення транзиту електроенергії електромережами України, постачання енергоносіїв.

Завдяки застосуванню маркетингових технологій, оптимізації основних бізнес-процесів,  вдосконаленню структури підприємства, високому професійному рівню і багаторічному досвіду працівників ДПЗД “Укрінтеренерго” змогло досягти вагомих  результатів як в Україні, так і за її межами.

Укрінтеренерго

Напрямки діяльності

Експорт та імпорт електричної енергії

Послуги із забезпечення транзиту електричної енергії електромережами України

Постачання енергоносіїв

Діяльність у нафто-газовому комплексі

Реалізовані проекти

Сфера діяльності ДПЗД “Укрінтеренерго” також охоплює керування проектами в галузі електроенергетики, забезпечення експорту продукції енергетичного комплексу України, залучення сучасних технологій та обладнання в Україну.

Об’єднуючи потенціал провідних проектно-конструкторських, будівельно-монтажних організацій, вітчизняних та закордонних виробників енергетичного обладнання, підприємством реалізовані комплексні роботи з проектування, монтажу та пуску енегооб’єктів різної складності, як в Україні, так і за її межами.