Постачання за вільними цінами

Шановні споживачі!

У зв’язку із набуттям ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» статусу «Дефолтний» постачання електричної енергії споживачам за вільними цінами тимчасово припинено.

Присвоєння підприємству статусу «Дефолтний» викликано заборгованістю із сплати небалансів електричної енергії, купованої для постачання споживачам постачальника «останньої надії».

Про відновлення підприємством діяльності із постачання електричної енергії споживачам за вільними цінами буде повідомлено окремо.

Додатково повідомляємо, що список учасників ринку, що набули статусу «переддефолтний» та «дефолтний» публікується на сайті  НЕК «УКРЕНЕРГО» за посиланням: https://ua.energy/novyj-rynok-e-e/administrator-rozrahunkiv/perelik-uchasnykiv-rynku-yakym-nadano-status-pereddefoltnyj/

 

З 01 січня 2019 року змінюються умови діяльності на ринку електричної енергії України.

Завдяки цим змінам споживачі електричної енергії отримають право вільного вибору постачальника електричної енергії.

ДПЗД «Укрінтеренерго» є державним підприємством, яке отримало ліцензію на постачання електричної енергії споживачу та має більш ніж 25-ти річний досвід діяльності постачання електричної енергії.

Ми пропонуємо послуги постачання електричної енергії непобутовим споживачам на всій території України на умовах, які викладені у Комерційній пропозиції №1 від 17.12.2018 року (базова).

Якщо Ви потребуєте індивідуальних умов, будь ласка, зверніться до нас у будь-який зручний для Вас спосіб.

  Постачання електричної енергії ДПЗД «Укрінтеренерго» – це стабільність та надійність,  перевірені роками.