• TÜV NORD - ISO 9001

Діяльність

Основними завданнями Підприємства є:

- надання послуг із забезпечення транзиту електроенергії електромережами України;

- експорт та імпорт електроенергії, палива та інших товарів, енергетичного устаткування (обладнання), технологій, матеріалів, послуг;

- оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом та подібними продуктами;

-  залучення сучасних технологій та обладнання в Україну;            

 

Експорт та імпорт електричної енергії до країн Східної Європи

ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» експортує електричну енергію починаючи з 1993 року. Підприємство має значний досвід здійснення експорту електричної енергії в Угорщину, Румунію, Словаччину, Польщу, Молдову, Білорусь та Росію.

 У 2017 році ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» набуло прав на доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж для експорту електроенергії в Угорщину.

 

Імпорт електричної енергії та енергетичного вугілля

На виконання урядового рішення ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» у 2015 році здійснювало імпорт електричної енергії з Російської Федерації, а з метою виконання протокольних рішень Міністерства енергетики та вугільної промисловості України впродовж 2014-2015 років – постачання імпортованого енергетичного вугілля для теплових електростанцій з метою накопичення ними необхідних запасів вугілля для сталого проходження осінньо-зимового періоду.

 

Транзит електричної енергії

 В умовах інтеграції України до європейської мережі системних операторів передачі електричної енергії (ENTSO-e) ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» здійснює транзит електричної енергії мережами «острова БТЕС» та забезпечує максимальне використання транзитного потенціалу України, результатом чого є надходження валютної виручки до країни, збільшення відрахувань до бюджету.

 

Діяльність у нафто-газовому комплексі

Реформування ринку природнього газу України дозволило ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» здійснювати трейдінгові операції на ринку природного газу України.

Крім того, підприємством розглядається можливість виходу на паливний ринок України, зокрема щодо постачання мазуту топочного М-100 (вид V-VI, малозольний) на ТЕЦ та ТЕС України.

            ДПЗД «Укрінтеренерго», як підприємство державної форми власності, має всі фінансові та технічні можливості для виконання особливо важливих урядових завдань, а саме: забезпечення імпорту електричної енергії в ОЕС України з метою уникнення віялових відключень у разі виникнення дефіциту потужності, постачання дефіцитних марок вугілля для ТЕС та ТЕЦ України.

 

            Керівництво підприємства постійно піклується про бездоганність іміджу  ДПЗД “Укрінтеренерго”, послідовно впроваджує в життя концепцію створення надійної, фінансово потужної компанії зовнішньоекономічної діяльності.