• TÜV NORD - ISO 9001

ГЕС "Тхак Ба"

ГЕС "Тхак Ба" установленою потужністю 108 МВт (3х36 МВт) було побудовано у В'єтнамі на річці Чаї в 1976 році при технічному сприянні колишнього СРСР, яка однією з перших у країні забезпечила постачання північних районів електроенергією.
 
У 2001 році ДПЗД "Укрінтеренерго", за запрошенням керівництва Генерального тресту електроенергетики Міністерства промисловості В'єтнаму та дирекції ГЕС "Тхак Ба", виконало технічне обстеження гідроелектростанції та запропонувало варіанти проведення відновлювального ремонту й модернізації основного обладнання ГЕС із збільшенням встановленої потужності до 120 МВт.
 
Після визначення замовником обсягу робіт у 2002-2007 роках підприємство виконало комплекс робіт із відновлювального ремонту й модернізації гідроагрегатів №1 і №2 (капітальний ремонт турбін, генераторів і допоміжного устаткування, включаючи заміну регуляторів швидкості обертання турбін і систем збудження генераторів). У результаті: потужність гідроагрегатів №1 і №2 збільшено до 40 МВт кожного, загальний термін служби турбін подовжено до 30 років, генераторів - до 40 років.

Основними партнерами ДПЗД "Укрінтеренерго" в цьому проекті, поряд із в'єтнамськими компаніями, були українські підприємства ВАТ "Турбоатом", ВАТ "Дніпро-Спецгідроенергомонтаж", ТОВ "Укр-Спецгідроенергомонтаж", Пусконалагоджувальне сервісне підприємство "Гідроелектромонтаж", а також компанії Росії та Австрії.