• TÜV NORD - ISO 9001

ГЕС "Тхакмо"

У В'єтнамі ДПЗД "Укрінтеренерго" успішно виконало роботи зі спорудження на річці Бе ГЕС "Тхакмо" установленою потужністю 150 МВт (2x75 МВт).


Контракт на будівництво гідроелектростанції (1991-1996 р.р.) включав: проектування станції, авторський нагляд за будівництвом, поставку основного та допоміжного обладнання, його шефмонтаж і пусконалагоджувальні роботи. Загальна вартість виконаних робіт склала близько 37,5 млн. доларів США.

На будівництво ГЕС "Тхакмо" поставлено високоякісне устаткування більш ніж 100 підприємств України та країн СНД, у тому числі гідротехнічне устаткування виробництва ВАТ "Укргідромех", гідротурбіни - ВАТ "Турбоатом", кранове устаткування виробництва АТ "Новокраматорський машинобудівний завод" і ЗАТ "Запорізький завод важкого кранобудування", трансформатори - ВАТ "Запоріжтрансформатор", гідрогенератори - ВАТ "Уралелектроважмаш".

Проектування об'єктів ГЕС виконало ВАТ "Укргідропроект", проектування гідротехнічного устаткування -
ВАТ "СПКТБ "Запопріжгідросталь".

Перший український енергетичний проект у В'єтнамі - ГЕС "Тхакмо" ("Тхакмо" у перекладі з в'єтнамського - "водоспад мрії") був реалізований в обумовлений контрактом термін. Примітно, що за результатами експлуатації ГЕС "Тхакмо" визнана в'єтнамськими енергетиками найбільш економічною гідроелектростанцією країни.