• TÜV NORD - ISO 9001

Новини

Ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості підтвердив високий рівень якості послуг Укрінтеренерго

22.03.2010

12 березня 2010 року ДПЗД "Укрінтеренерго" успішно пройшло ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості (СМЯ) та підтвердило повну відповідність впровадженої на підприємстві СМЯ міжнародному стандарту
ISO 9001: 2008.
 
Система якості, розроблена на основі вимог міжнародних стандартів серії ISO 9000, впроваджена на підприємстві в 1999 році й з перших днів стала керівництвом з підвищення якості та конкурентоспроможності послуг, що надаються підприємством на енергетичних ринках в Україні та за кордоном.
 
Аудит проводився фахівцями Українського представництва концерну ТЮФ Рейнланд - компанією "ТЮФ Рейнланд Україна". Концерн ТЮФ Рейнланд є однією з провідних компаній з надання незалежних сертифікаційних послуг, представлений на всіх світових ринках і є членом Міжнародного Акредитаційного Форуму (IAF), сертифікати учасників якого визнаються в усьому світі. Концерн був створений в 1872 році у Німеччині. З 1993 року компанія ТЮФ Рейнланд успішно працює й в Україні.
 
ДПЗД "Укрінтеренерго" сертифіковано як генеральний підрядник з проектування, будівництва, модернізації енергооб’єктів, поставкам енергетичного обладнання та енергоносіїв.
 
Сертифікат відповідності ISO 9001: 2008 є зовнішнім незалежним підтвердженням вимог стандарту якості й свідчить про рівень надійності компанії.
 
СМЯ в Укрінтеренерго постійно вдосконалюється й націлена на максимальне задоволення потреб наших постійних і майбутніх партнерів, замовників, підвищення задоволеності співробітників компанії.
 
Факт сертифікації демонструє всім зацікавленим сторонам (замовникам, конкурентам, постачальникам, персоналу) прихильність підприємства принципам якості й ефективного здійснення діяльності, а також сприяє вдосконаленню загального функціонування підприємства, рішенню актуальних проблем і розширенню ринкових можливостей.