• TÜV NORD - ISO 9001

Новини

ДПЗД "Укрінтеренерго" відзначило 17-й День народження

02.02.2010

27 січня 2010 року відбулися урочисті збори колективу Укрінтеренерго, присвячені святкуванню 17-ї річниці створення підприємства. Поздоровити колектив приїхав Перший заступник міністра палива та енергетики України
Олег Анатолійович Бугайов (працював у ДПЗД "Укрінтеренерго" з 1993р., а в період з лютого 2005р. по жовтень 2006р. був директором підприємства). О.А. Бугайов виступив із привітанням, подякував колективу підприємства за гарну роботу й побажав нових досягнень, а також відзначив, що йому завжди приємне спілкування з колективом Укрінтеренерго.

Потім була церемонія урочистого нагородження співробітників підприємства, у процесі якої було оголошено Наказ Міністерства палива та енергетики України про нагородження за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі України та в зв'язку із Днем створення підприємства ряду співробітників Укрінтеренерго. Після оголошення Наказу О.А. Бугайов вручив відзнаки "Відмінник енергетики України" заступнику начальника відділу економіки та фінансів Якімцовій Т.В. і провідному інженеру відділу прогресивних технологій Конєву Д.І.; Грамоти Міністерства палива та енергетики України вручені п'ятьом співробітникам підприємства.
 
За багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм і значний внесок у забезпечення діяльності підприємства
16 співробітників підприємства нагороджені грамотами ДПЗД "Укрінтеренерго".

Далі із привітанням виступив директор підприємства - Валентин Дмитрович Бондаренко, який подякував співробітникам за гарну роботу й побажав усім успіхів, нових досягнень, творчого підходу до роботи, впевненості в завтрашньому дні, здоров'я й благополуччя. Також із вітанням виступив заступник директора Ігор Іванович Романенко (перший директор ДПЗД "Укрінтеренерго", січень 1993р. - жовтень 2002р.).

Після церемонії нагородження відбувся міні-концерт, підготовлений силами співробітників підприємства. Кожний виступ тепло приймався присутніми й супроводжувався тривалими оплесками.
 
У заключній частині заходу профспілковий комітет   Укрінтеренерго оголосив підсумки конкурсу "Кращий співробітник 2009 року" у наступних номінаціях: "Лідер-Натхненник Укрінтеренерго"; "Неформальний лідер Укрінтеренерго"; "Лідер роботоголиків Укрінтеренерго"; "Кращий керівник підрозділу Укрінтеренерго"; "Кращий комунікатор Укрінтеренерго"; "Найстильніший співробітник/співробітниця Укрінтеренерго"; "Кращий співробітник по створенню дружньої атмосфери в колективі"; "Найдотепніший співробітник Укрінтеренерго"; "Зберігач традицій Укрінтеренерго". Переможці у всіх номінаціях були відзначені пам'ятними сувенірами й сертифікатами профспілкового комітету підприємства. Святкова атмосфера була присутня у всьому, що відбувалося в аудиторії.
 
Також слід зазначити, що до Дня створення підприємства було створено та розміщено в мережі Інтернет нову версію веб-сайту Укрінтеренерго.