• TÜV NORD - ISO 9001

Новини

Сходження на Говерлу з встановленням державного прапору України

14.06.2016

На виконання Указу Президента України від 15 березня 2016 року № 94/2016 «Про відзначення  20-ї річниці Конституції України» та зметою сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи, формування високого рівня правової свідомості та культури населення країни адміністрацією та профспілковим комітетом ДПЗД «Укрінтеренерго» була організована трьохденна екскурсійна поїздка до мальовничого куточку нашої країни – Гуцульщини.

Під час туристичної подорожі співробітники колективу відвідали гірськолижний і спакурорт №1 в Україні – Буковель,Карпатські водоспади і джерела. Родзинкою екскурсії стало сходження колективу 11. 06.2016 р. на Говерлу з встановленням державного прапору України.

Сповненні почуттям патріотизму до нашої держави, в захваті від атмосфери та краєвидів гуцульського краю колектив підприємства висловлює щиру подяку в.о. директора ДПЗД «Укрінтеренерго» Андрієнку Василю Миколайовичу за прийняття активної участі в організації заходу, та окрема подяка за організацію святкової вечері, яка дуже згуртувала колектив ДПЗД «Укрінтеренерго».