• TÜV NORD - ISO 9001

ISO 9001 - 2008

 

У 1999 році ДПЗД "Укрінтеренерго" впровадило міжнародну систему менеджменту якості відповідно до вимог стандартів серії ISO 9000, що стало дієвим заходом із підвищення якості та конкурентоспроможності послуг, які надаються підприємством на міжнародних енергетичних ринках.


Підприємство впровадило та використовує систему менеджменту якості у галузі: комерційне посередництво у галузях постачання електроенергії та енергоносіїв, забезпечення транзиту електроенергії.

У квітні 2017 року ДПЗД "Укрінтеренерго" успішно пройшло чергову ресертифікацію й отримало сертифікат міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001:2008 (реєстраційний номер сертифікату 12 100 47775 TMS).


Орган із сертифікації TÜV SÜD Management Service GmbH підтверджує, що ДПЗД "Укрінтеренерго" ефективно застосовує систему менеджменту якості у своїй діяльності, а персонал підприємства, відповідно до вимог системи, володіє достатнім підтвердженим досвідом і кваліфікацією.


Метою ДПЗД "Укрінтеренерго" в області якості визначено:

·         відповідність послуг, що надаються, міжнародним і національним стандартам і вимогам;

·         співпраця з партнерами на взаємовигідній і довгостроковій основі;

·         відповідальність перед споживачами за якість послуг, що надаються, і підтримка високого рівня їх конкурентоспроможності;

·         досягнення оптимального співвідношення ціна / якість послуг, що надаються.

 

Керуючись у своїй діяльності положеннями системи менеджменту якості та будуючи стосунки з партнерами на принципах взаєморозуміння й поваги, підприємство пропонує послуги в необхідних обсягах і в терміни, що задовольняють вимоги замовника.